HAKKIMIZDA


 

Merhaba, ben stilkadın. Size butiğimizin macerasını anlatmak isterim. Aslında tam 6 yıl önce bir inat uğruna ‘sen yapamazsın’ kelimesi ile başladım… Nasıl mı ? Bana sen yapamazsın demeyeceksin.


Evet engellerim vardı ,ama ben asla engel olarak görmedim..Kavisler vardı önümde ama  onlar benim aşmam için tam karşımda duruyorlardı… Sayfam yoktu, ürün yoktu, nasıl yapılır küçücük bir fikrim dahi yoktu, ama başlamak bitirmenin yarısıdır diyerek bu işe atıldım.. Çünkü bu benim mesleğimdi biliyordum..


Şahsi sayfamı büyütmek için inanılmaz bir performans sergiledim uykusuz geceler, yemek yemeği unuttuğum günler, sosyal hayat sıfır, sadece iş iş iş…. Ürünler ve kalite  beğenildikçe zamanla büyümeye başladık, çok sevildi… Sonra küçücük bir depo, sonra daha büyüğü en son büyük bir mağaza ve mini bir ekip..


Ve tabi arkamda beni destekleyen hep gizli kahramanım vardı Eşim sizin önünüzde ona çok teşekkür ederim bana inandığı için…
Şimdi kocaman bir aile olduk, müşterilerden takipçilerden dostluklar kurduk sizlerle artık bağlarımız var, işte bu işin en güzel tarafı… 


Benim hikayem bu, aslında ‘sen yapamazsın ‘ diyenler, o işi başarmanızı sağlayan insanlardır.